עמוד הבית נדלן ישראל

עמוד הבית

עמוד הבית

נדל"ן כחול-לבן – כל מה שצריך לדעת על נדל"ן בישראל

חושבים על רכישת נדל"ן בארץ? מאיפה מתחילים? מהם מחירי הדירות כיום בשוק? מה צריך לדעת על משכנתאות? ומה לגבי ביטוחי דירה, או ביטוחי משכנתאות? אם גם אתם מתעניינים בנדל"ן ישראלי אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, הגעתם אל המקום הנכון; באתר זה תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם בנושאים השונים הקשורים לנדל"ן בישראל, שיעזור לכם להיות מעודכנים בכל מה שצריך לדעת, בין אם אתם מעוניינים ברכישת נכס עבור מגורים בו ובין אם מדובר ברכישת נכס למטרות השקעה.

מגמת עלייה

כולנו שמענו – בשלב זה או אחר – שנכסים ונדל"ן נחשבים להשקעה משתלמת ולא בכדי: שוק הנדל"ן בישראל ובעולם כולו מצוי – על פי רוב – בעלייה מתמדת. לאורך השנים, המגמה מצביעה על צמיחה כלכלית אדירה בתחום זה וגם כאן, בישראל, ניתן להצביע על מגמה שכזו הבאה לידי ביטוי בכניסתן של חברות תיווך בינלאומיות אל שוק הנדל"ן הישראלי, עלייה בביקוש לנכסים, כמו גם עלייה בתדירותן וכמותן של עסקאות נדל"ן גדולות. לא סתם נוצרה לנדל"ן תדמית כה חיובית בכל הקשור לענייני נכסים – מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה ומוכיחה עצמה כהשקעה נבונה ורווחית על פי רוב, שכן גם אם השוק נתון בתנודות – לאורך שנים, נדל"ן נוטה להעלות מערכו ולא לרדת.

התחזית: התאוששות

ומה מצב הנדל"ן כאן בישראל של שנת 2016 ? ובכן, בתחילת שנת 2015, מחירי הנדל"ן באזורי הביקוש זינקו בכ – 40% אחוזים ומומחים ברחבי העולם העניקו לישראל את הציון הגבוה ביותר בכל הקשור להתפתחות שוק הנדל"ן. בעקבות זאת, בנק ישראל העלה את הריבית על נדל"ן והגביל את מסלולי המשכנתא. למרות צעדים אלה, היקפי לקיחת המשכנתאות המשיכו לעלות ומחירי הנדל"ן יחד איתם.

בעקבות מחאת הדיור שהתקיימה בקיץ 2011, הממשלה נקטה במספר צעדים על מנת לנסות ולהפוך את חלום רכישת הדירה לריאלי יותר עבור כלל הציבור; קרקעות חדשות שוחררו, היצע הדירות החדשות זינק בבת אחת והביקוש צנח. לקראת סוף שנת 2012 שוק הנדל"ן סבל מהאטה, אך התחזיות לשנת 2017 אופטימיות דווקא; רבים מהמומחים סבורים כי השוק צפוי להתאושש ולחזור לאיתנו

ידע הוא כוח

אז מה הזמן הנכון לגשת בו לעסקת נדל"ן? ומה עלינו לדעת לפני שאנחנו "קופצים אל המים"? ובכן, במקרה הזה – כבמקרים רבים אחרים, "ידע הוא כוח".

פעמים רבות הצרכן הממוצע מוצא עצמו מבולבל אל מול המונחים המקצועיים הקשורים לתחום הנדל"ן; משכנתאות, מחירי הדירות, ענייני ביטוח הקשורים לדירה ולמשכנתא, כל אלה עשויים להיראות מרתיעים מאוד כשלא מבינים את משמעותם עד הסוף. לכן מומלץ להכנס לעובי הקורה, לחקור וללמוד מעט על תחום הנדל"ן והאספקטים השונים בו וגם להיוועץ בגורמים מקצועיים.

באתר זה תוכלו למצוא את מרבית המידע הדרוש לכם על הנושאים הקשורים לנדל"ן בישראל ובכך לרכוש מעט בטחון והבנה בטרם תיגשו לעסקאות נדל"ן.

חדשות נדל"ן

 משכנתאות

 

 

בלוגים
מה חדש במגמה

בלוגים קשורים

הירשם לניוזלטר

קבל חדשות אחרונות ועדכן

ניוזלטר BG