עד כמה משכנתא על משרד משתלמת נדלן ישראל

עד כמה משכנתא על משרד משתלמת

עד כמה משכנתא על משרד משתלמת

רבים מחפשים לעצמם נכס להשקעה ואחת האופציות היא לרכוש משרד אותו יקצה בעליו להשכרה עבור חברות או בעלי עסקים ותמורה יזכה לקבל מידי חודש שכר בהתאם לתנאי החוזה.

משרד הוא השקעה משתלמת, משום שמי שרכש אותו, לא מתעסק עם דבר מלבד התשלום הראשוני לאחר רכישתו ומרגע בו השכיר אותו לבעל המשרד, השוכר הוא זה אשר ישלם עבור המיסים השונים לרבות ארנונה, חשמל, ועד בית במידת הצורך ועוד.

הבעיה היחידה שעלולה להתעורר, היא ברגע בו לא מצליח בעל הנכס למצוא לעצמו שוכרים פוטנציאלים והמשרד עומד ריק ולא מאוכלס, כך שפועל יוצא הוא, כי בעל הנכס לא רק שלא מרוויח שכר משרד חודשי, אלא בנוסף יוטלו עליו תשלומי המיסים השוטפים.

השכרת משרדים לתקופות קצרות
אם נוצר מצב בו המשרד עומד ריק ואין אתם מוצאים אנשים שישכרו אותו לתקופה ארוכה, אתם בהחלט יכולים לקחת בחשבון ולהשכיר את המשרד לתקופה קצרה. השכרת משרדים בתל אביב לתקופות קצרות היא תופעה פופולארית ועל כן מי שרוצה להרוויח על המשרד ולהתמודד עם לא מעט בירוקרטיה, לרבות חתימות חוזים רבים, טיפוח המשרד משום שרבים עוברים בו ועוד בהחלט יכול לקחת זאת בחשבון.

השכרה לתקופות קצרות ניתן לבצע דרך בעלי משרדים רבים, כך שאם אתם לא בטוחים שהעסק שלכם יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ואין אתם רוצים לקחת סיכונים מצאו משרד למספר חודשים קצובים.

האם נכון לקחת משכנתא עבור משרד
מטרת רכישת נכס על פי רוב, היא לשם התשואה העתידית ועל מנת להיות בטוחים כי תצליחו לבצע עסקה משתלמת, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים ומגוונים.
אם אתם צופים כי העסק יעמוד ריק לתקופה לא מוגבלת ולא תקבלו עבורו שכר הרי שכדאי לשקול האם העסקה אכן משתלמת ואולי נכון לקבל החלטות שונות על כמה וכמה אם מדובר על סיטואציה בה אתם לוקחים משכנתא.

רכישת משרד כדאי לבצע אם יש ברשותכם סכום כסף בבנק, שטרם השקעתם אותו באפיק ספציפי ואתם רוצים לרכוש נכס אך לא דירה (שעל פי רוב עולה יותר באופן משמעותי ממשרד).

במידה ואתם נאלצים לקחת משכנתא לשם רכישת המשרד, כדאי שתשקלו זאת היטב כי השאיפה היא שמי ששכר את המשרד, הוא זה שישלם ויכסה עבורכם את המשכנתא, אך אם המשרד יעמוד ריק ללא שוכרים, הרי שאתם אלו שתשלמו גם את המשכנתא וגם את ההוצאות הנלוות לרבות: חשמל, ארנונה ועד משרד ועוד, כך שלא בטוח שזה ישתלם לכם.

 

 

בלוגים
מה חדש במגמה

בלוגים קשורים

הירשם לניוזלטר

קבל חדשות אחרונות ועדכן

ניוזלטר BG