סוגי משכנתא נדלן ישראל

סוגי משכנתא

סוגי משכנתא

סוגי משכנתא

סוגי משכנתא: כאן סוגים רבים של משכנתאות בשימוש ברחבי העולם, אך מספר גורמים רחב להגדיר את המאפיינים של המשכנתא. כל אלה עשויים להיות כפופים לרגולציה המקומית לדרישות החוק ריבית: הריבית עשויה להיות קבועה במשך חיי ההלוואה או משתנה, ושינוי שהוגדרו מראש בתקופות מסוימות; את הריבית יכולה גם, כמובן, להיות גבוה או נמוך.
Term: הלוואות משכנתא בדרך כלל יש מונח המרבי, כלומר, מספר שנים לאחר הלוואה אשר amortizing יוחזרו. כמה הלוואות משכנתא אולי לא פחת, או לדרוש פירעון מלא של הסכום הנותר במועד מסוים, או אפילו הפחתה שלילית.
סוגי משכנתא: תשלום כמות ותדירות: הסכום ששולם עבור התקופה ואת תדירות התשלומים, בחלק מהמקרים, הסכום ששולם עבור התקופה רשאית לשנות או הלווה אולי את האפשרות להגדיל או להקטין את הסכום ששולם.
תשלום מראש: סוגים מסוימים של משכנתאות עלולים להגביל או להגביל מראש את כל או חלק של ההלוואה, או לדרוש תשלום קנס למלווה עבור תשלום מראש.
סוגי משכנתא: שני סוגים בסיסיים של הלוואות מופחתים הם המשכנתאות בריבית קבועה (FRM) ו מתכווננת שיעור המשכנתאות (ARM) (הידוע גם בשם שער צף או משכנתא בשיעור משתנה).במדינות רבות (כמו בארה"ב), משכנתאות בריבית משתנה הן הנורמה לבין פשוט להיות המכונה משכנתאות. שילובים של שיעור קבוע צפים גם הם נפוצים, לפיה הלוואת משכנתא יהיה בריבית קבועה לתקופה מסוימת, להשתנות לאחר סיומה של תקופה. סוגי משכנתא: בשנת משכנתא בריבית קבועה, ריבית, ולכן התשלום התקופתי, נשאר קבוע לכל החיים (או טווח) של ההלוואה. לכן התשלום הוא קבוע, למרות עלויות נלוות (כגון מס רכוש וביטוח) יכולים לעשות שינוי. עבור משכנתא בריבית קבועה, תשלומים עבור קרן וריבית לא צריך להשתנות במשך חיי ההלוואה,
בשנת משכנתא בשיעור מתכווננת, בריבית קבועה, בדרך כלל לתקופה של זמן, שלאחריו יהיה מעת לעת (למשל, מדי שנה או חודשי) להתאים למעלה או למטה כדי המדד כמה השוק. שיעורי מתכוונן העברת חלק מהסיכון הריבית מן המלווה ללווה, ולכן נמצאים בשימוש נרחב שם מימון בריבית קבועה קשה להשיג או יקר מדי. מאז הסיכון מועבר הלווה, הריבית ההתחלתית עשויה להיות בין 0.5% עד 2% משיעור של 30 שנה בממוצע קבוע; את גודל ההפרש במחיר יהיה הקשורים לשוק תנאי החוב, לרבות עקום התשואות.
סוגי משכנתא: חיוב הלווה תלוי סיכון האשראי בנוסף סיכון הריבית. תהליך origination וחיתום המשכנתא כרוך עשרות בדיקת אשראי, החוב הכנסה, downpayments, ונכסים.משכנתאות ג'מבו והלוואות סאבפריים אינן נתמכות על ידי ערבויות ממשלתיות בריבית פנים גבוה יותר. חידושים אחרים המתוארים להלן עשויים להשפיע על תעריפי גם כן.

 

 

בלוגים
מה חדש במגמה

בלוגים קשורים

הירשם לניוזלטר

קבל חדשות אחרונות ועדכן

ניוזלטר BG