הזדמנויות השקעה בארה"ב

סקר בכירי ענף הנדל"ן של פירמת ראיית החשבון והייעוץ Deloitte בריטמן אלמגור זהר המתפרסם זו הפעם השביעית, מאותת על סימנים אופטימיים לרוכשי הדירות.

מהסקר עולה כי 31% מקרב בכירי ענף הנדל"ן הישראלי צופים כי במהלך השנה הקרובה מחירי הדירות בארץ ירדו עד 10%. עוד עולה מהסקר, כי 7% צופים שמחירי הדירות ירדו מתחת ל-10% ויגיעו עד ל-20% ירידות מחירים.
כ- 23% סבורים כי מחירי הדירות יעלו עד 10% ו-39% מעריכים כי מחירי הדירות ישמרו על איזון.

הסקר בדק גם את המגמות והתחזיות של בכירי הנדל"ן בשוק הנדל"ן בחו"ל. למרות שבסקר הקודם אף לא אחד מהמשיבים סבר כי ארה"ב היא יעד מועדף להשקעות נדל"ן בחו"ל, בסקר הנוכחי 72% מהמשיבים שציינו כי יעד זה מהווה הזדמנות להשקעות נדל"ן בעולם. 32% רואים בגרמניה יעד מועדף להשקעה, 26% רואים בברזיל יעד מועדף ו-26% רואים בסין יעד מועדף. מיד אחריהם דורגו רוסיה (21%), אנגליה (19%) ופולין (18%).

האם גם אתם מעוניינים בהכנסה פאסיבית גבוהה ?

הצטרפו למאות משקיעים אשר בעלי נכסים מניבים בארה"ב ונצלו היום את חלון ההזדמנויות הקיים בארה"ב ואט אט נסגר סכומי השקעה המאפשרים גם לבעלי הון עצמי נמוך יחסית להשקיע כמו הגופים הגדוליםולהשיג תשואות גבוהות.

  •  החברה מספקת שקיפות מלאה ואת מלוא המידע למשקיע
  • נכס בבעלות הישירה והמלאה של המשקיע
  • מעגלי הביטחון של נדל"ן ישראל יגדילו את ההגנה על כספכם והשקעתכם.

מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו –

חברת נדל"ן ישראל מתמחה בליווי משקיעים ישראלים בהשקעות נדל"ן בארה"ב ניו יורק בעיקר. החברה נותנת פתרונות כוללים ומקיפים למעוניינים בנכס בחו"ל כהשקעה מניבה.

החברה בעלת קרן השקעה אשר מתאימה למשקיעים המעוניינים ביתרונות רכישת נדל"ן כחלק מקבוצה וכמו כן מאפשרת השקעה ליחידים אשר מעוניינים השקעה בנדל"ן באופן יחידני.

אין האמור הזמנה להשקעה, אלא הצעה כללית של אפשרויות השקעה. אין באמור הבטחת תשואה כלשהי. ההתקשרות עם משקיעים תבוצע למסמכי העיסקה. הנתונים מתייחסים לאירועים או עניינים עתידיים, אשר התממשותם אינה ודאית ואינה בשליטת החברה המידע הכלול מוצג בתמצית בלבד ולמטרת נוחות, כולל אינפורמציה כללית וחלקית בלבד, אינו מתייחס לשיקולים או דרישות ספציפיים של משקיע פוטנציאלי כלשהו, או להיבטים משפטיים, חשבונאיים, מיסויים רגולטוריים ואחרים הקשורים בהשקעה על ידי משקיע כאמור.